MiniTOM

MiniTOM je oddíl Klubu českých turistů Sokol Turnov, určený pro děti ve věku od 6ti do 11ti let.
V průběhu školního roku pořádáme z pravidla 1-krát měsíčně nějakou zajímavou akci pro děti. Mohou si vybrat sportovní, zábavné, poučné, ale i oddychové aktivity.
Školní rok vyvrcholí každoročně v druhém týdnu měsíce července, kdy pořádáme sedmidenní letní tábor, v našem oblíbeném areálu Pleskoty v Českém ráji.
Přihlaste se do MiniTOMu, těšíme se na Vás.

 • Sobota v sedle, aneb na koníčka jsme si v Borčicích vyskočili
  Jaro na statku, vůně hnoje a projížďka na konících. To je jen část z toho, co jsme zažili na naší tradiční návštěvě Borčic.
 • JARNÍ KRKONOŠE na chalupě BOSNA Paseky nad Jizerou, 25.-27.3.
  Jaro už sice klepe na dveře, ale … … rozloučili jsme se se zimou na krkonošských svazích. Na zbytku sněhu jsme vydatně zabobovali a taky promokli 🙂 Ti nejodvážnější z Nás se pustili v závěru na bobech i ježdících dolů po sjezdovce. A ti ostatní, co už měli všechno oblečení...
 • GUMÍDCI MÉĎOVÉ, Urban Jump aréna Liberec
  Zimní radovánky nám bohužel počasí moc nedopřeje a tak jsme se rozhodli, zaskákat si místo na sněhu v JUMP aréně na žíněnkách a trampolínách.
 • NÁHRADNÍ VÁNOČKA, rozsvěcení vánočního stromečku
  Letos nás to zase vypeklo a na vánoční chalupu do Krkonoš jsme neodjeli. Tak alespoň slabá náhražka v turnovském parku. Vánoce mohou začít. Držte se a v příštím roce už to doufejme rozjedeme. Šťastné a veselé přeji vedoucí a praktikanti MiniTomu.
 • VOJÁČKOVSKÝ DEN, návštěva Muzea obrněné techniky ve Smržovce
  Po veleúspěšném „Vojáčkovském dni“ na loňském táboře v Pleskotech jsme se rozhodli, podívat se ještě na nějaké tančíky, vehykly a cajky z ocele a pancíře. A přesně takové věci mají ve Smržovce v Muzeu obrněné techniky. Bylo fajn se z blízka podívat na železné obry, vlézt si do jeepu a...