MiniTOM

MiniTOM je oddíl Klubu českých turistů Sokol Turnov, určený pro děti ve věku od 6ti do 11ti let.
V průběhu školního roku pořádáme z pravidla 1-krát měsíčně nějakou zajímavou akci pro děti. Mohou si vybrat sportovní, zábavné, poučné, ale i oddychové aktivity.
Školní rok vyvrcholí každoročně v druhém týdnu měsíce července, kdy pořádáme sedmidenní letní tábor, v našem oblíbeném areálu Pleskoty v Českém ráji.
Přihlaste se do MiniTOMu, těšíme se na Vás.

 • TOBOGÁNOVÁ JÍZDA v libereckém bazéně
  Tradiční plavecký, skluzavkový a tobogánový kurz s naším profi plavčíkem a záchranářem Honzou Lébym.
 • ZOOlogická v LIBERCI, podzimní výlet
  Než se zvířata v liberecké ZOO schovají před zimou v pavilonech, stihli jsme je ještě v jejich venkovních výbězích.
 • KOLODRNDY Z KOZÁKOVA aneb nahoru pěšky a na koloběžkách dolů
  První akce po prázdninách je za námi. Na Kozákov jsme vyšplhali ze Železného Brodu pěšky a dolů sjeli na koloběžkách až do Dolánek u Turnova.
 • SKÁKACÍ ODPOLEDNE odstartovalo TÝDEN SE SOKOLEM
  Až do pátku 16. září připravil Sokol Turnov báječný program pro děti i dospělé nejenom uvnitř Sokolovny, ale i venku před hlavním vchodem. Sokol Turnov totiž slaví 160. narozeniny. Podrobný program na každý den najdete na webu https://www.sokolturnov.cz/tyden-se-sokolem-10-16-9-2022/ Další fotky z oslav najdete na stránkách www.sokolturnov.cz
 • TÁBOR PLESKOTY 2022 : Fotodeník prof. Challengera z expedice do Ztracené země Dinosaurů
  Sobota 9.7.2022 Jmenuji se prof. Challanger a při své nedávné cestě do Amazonie jsem narazil na důkaz, že údajně dávno vymřelá stvoření, kterým dnes říkáme dinosauři, stále existují. Veškeré důkazy jsou ale uloženy jenom v mojí hlavě z toho, co jsem viděl na vlastní oči. Bohužel mi nikdo nevěří, ale...